O nás

 

Jsme ryze česká společnost a naší vášní je výroba designového masivního nábytku v kombinaci dřevo a kov. Při výrobě nejčastěji používáme dubový a bukový masiv a kvalitní ocel. V našich výrobcích se spolu krásně snoubí moderní industriální styl a krása přírody. Vždy dbáme na kvalitu materiálu a dřevo vybíráme velmi pečlivě. Samozřejmostí je také bezchybné provedení samotné práce. Výrobu konstrukce provádíme na moderních strojích a do finálního výsledku výrobek dovede precizní ruční práce. Na našem nábytku nenajdete žádné levné komponenty. Můžeme Vám tedy garantovat, že Vám nábytek bude dělat radost desítky let!

Nábytek v industriálním stylu

Myšlenka výroby nábytku začala tím, kdy jsme zařizovali vlastní domov ve skandinávském stylu a hledali jsme masivní dřevěný nábytek. Výroba nábytku z masivu má v Česku tradici, líbila se nám ale moderní kombinace dřevo/kov. Naše rodina vlastní kovovýrobu a s kovem pracuji takřka od mala. Tak jsem se rozhodl, že si nábytek v industriálním stylu vyrobím sám. Jako první jsem vyrobil pracovní stůl. Všem se líbil, tak jsem vyrobil dubovou postel a následovaly další výrobky.

Každý kus nábytku nám projde rukama, než se dostane ke svému novému majiteli. Kovová konstrukce se vyrábí na strojích v naší firmě. Následuje výběr vhodného dřeva a jeho finální úprava. Povrch dřeva natíráme kvalitním tvrdým voskovým olejem, který výborně chrání dřevo při běžném používání a zároveň nechá dřevo volně dýchat.

Myslíme i na přírodu, proto využíváme šetrné výrobní postupy a za každých pár prodaných výrobků sázíme stromy.

Naším mottem je „S úctou k řemeslu, respektem k přírodě“

Kvalitní kus nábytku vydrží po generace

Naším cílem je spokojený zákazník. Na e-shopu nabízíme typové výrobky, ale můžeme je přizpůsobit na přání. Na zákazníkovi je výběr dřeva (buk, dub nebo jiné dřevo), barva laku konstrukce a rozměr výrobku (typizovaný nebo na míru). Zákazník si tak může vybrat nábytek přesně do svého interiéru.

Zaručujeme Vaši spokojenost po desetiletí! Výhodou masivního dřeva je totiž fakt, že se dá bez problému opravit. Nábytek snese větší zátěž a nemusíte se tak bát jeho zničení. Nábytek tak bude sloužit Vám, ale i dalším generacím.

 

Radim Pilčík

majitel a tvůrce nábytku