ODKLÁDACÍ STOLKY

 
1000
8543110008543

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • 18DB4D05 9DAC 4FF8 B8F8 8AB3325EBFDF Kód: 114/100
  DÁRKOVÝ POUKAZ
  Skladem Značka: Woodas

  Dárkový poukaz si u nás můžete zakoupit v hodnotě 1000 Kč, 3000 Kč, 10000 Kč

  od 1 000 Kč
 • ODKLÁDACÍ STOLEK TRIO Novinka Doprava zdarma Kód: 102/CER5
  ODKLÁDACÍ STOLEK TRIO
  Doba dodání 3-6 týdnů Značka: Woodas Záruka: 2 roky

  Malý příruční odkládací stolek je ideálním pomocníkem pro rychlé odložení čehokoliv. Můžete ho použít třeba u pohovky pro svou ranní kávu, klíčů v chodbě, jako noční stolek v ložnici, nebo jako dekorativní stojan na květiny. A navíc - přístavný stolek z masivu můžete snadno přesunout, kam je potřeba.

  Moderní spojení dřevo/kov připomíná industriální styl. Deska je vyrobena z bukového dřeva nebo dubového dřeva a její povrch chrání kvalitní tvrdovoskový olej. Díky tomu stolek vydrží dennodenní používání, ale zároveň vynikne přirozená krása dřeva. Bytelná kovová konstrukce v černém nebo bílém matu zase zaručuje stabilitu stolku. Stolek tak s Vámi bude po celé generace.

  Rozměry: základna (š) a (d) 300 x 300 mm,

  malý stolek – (v) 400 mm, střední stolek – (v) 700 mm, velký stolek – (v) 1000 mm

  od 3 252 Kč
 • Odkládací stolek Novinka Tip Doprava zdarma Kód: 81/CER
  ODKLÁDACÍ STOLEK HOLLYWOOD
  Doba dodání 3-6 týdnů Značka: Woodas Záruka: 2 roky

  Odkládací stolek Hollywood zaujme Vaši návštěvu na první pohled. Tento přístavný stolek je velmi praktický a ladí s každým moderním interiérem. Můžete si na něj odložit drobné občerstvení, ranní kávu, nebo poslouží jako stojan na květiny či drobné dekorace. Díky své masivní konstrukci je dokonale stabilní.

  Dřevěná deska z masivu je ošetřena kvalitním tvrdým voskovým olejem, díky kterému vynikne jeho kresba. Kov standardně lakujeme černou a bílou barvou. V případě, že potřebujete svůj příruční stolek na míru, je nám Vaše přání rozkazem.

  Rozměry: (v) 500 mm, (š) 300 mm, (d) 300 mm

  od 3 482 Kč
 • ODKLÁDACÍ STOLEK SAMUEL Tip Doprava zdarma Kód: 111/CER
  ODKLÁDACÍ STOLEK SAMUEL
  Doba dodání 3-6 týdnů Značka: Woodas Záruka: 2 roky

  Příruční stolek je šikovným odkládacím prostorem k Vaší sedačce. Hodí se pro odložení nápoje a ovladače, zatímco sledujete Váš oblíbený film. Použít ho můžete ale také při práci jako stojan pro notebook. Během chvilky odpočinku si můžete Váš přístroj na tento designový odkládací stolek z masivu bezpečně odložit. Jeho stabilitu umocňuje kovová konstrukce, která se dá podsunout i pod gauč. Výhodou stolku je snadná manipulace. Můžete jej tak libovolně přesouvat.

  Stolek je vyroben spojením dvou materiálů - dřevo a kov, což dodá Vašemu interiéru nádech industriálního stylu. Deska je vyrobena z bukového dřeva nebo dubového dřeva a její povrch chrání kvalitní tvrdovoskový olej. Stolek tak vydrží každodenní používání. Kovová konstrukce v černém nebo bílém matu skvěle ladí s přirozenou krásou dřeva. Stolek s Vámi bude po celé generace.

  Rozměry: základna (š) a (d) 300 x 300 mm, (v) 700 mm

  od 3 499 Kč
 • Odkládací stolky TRIO- SET Novinka Tip Doprava zdarma Kód: 105/CER
  Odkládací stolky TRIO- SET
  Doba dodání 3-6 týdnů Značka: Woodas Záruka: 2 roky

  Odkládací stolky v sestavě TRIO tvoří jedinečný designový set. Tři stolky v jednom poslouží třeba jako květinový stojan, vynikne na něm ale i nová designová váza, anebo jiná dekorace. Jsou také ideálním pomocníkem pro rychlé odložení čehokoliv. Můžete je použít jednotlivě, třeba jako malý konferenční stolek u pohovky, nebo noční stolek do ložnice, střední přístavný stolek pro odkládání klíčů v chodbě a velký stolek jako dekorativní stojan.

  Moderní spojení dřevo/kov připomíná industriální styl. Deska je vyrobena z bukového nebo dubového dřeva a její povrch chrání kvalitní tvrdovoskový olej. Díky tomu stolek vydrží dennodenní používání, ale zároveň vynikne přirozená krása dřeva. Bytelná kovová konstrukce v černém nebo bílém matu zase zaručuje stabilitu stolku. Stolek tak s Vámi bude po celé generace.

  Rozměry: základna (š) a (d) 300 x 300 mm,

  malý stolek – (v) 400 mm, střední stolek – (v) 700 mm, velký stolek – (v) 1000 mm

  od 8 543 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem