REFERENCE

 

"Od Woodas jsem si objednal odkládací stolek Hollywood. Původně jsem myslel, že ho použiju do obýváku, ale své uplatnění nyní našel v ložnici. Díky svojí výšce a menšímu rozměru skvěle pasuje akorát k naší posteli. Navíc je opravdu bytelný, tak se nebojím, že bych ho omylem shodil. Do budoucna uvažuji ještě o pracovním stolu, protože k sobě dobře ladí. Za mě spokojenost a opravdu doporučuji!"

                                                                                         Zbyněk z Českých Budějovic

 

 


 

"Doma máme hned dva výrobky od firmy Woodas, odkládací stolek Hollywood a pak set odkládacích stolků Trio. S manželem totiž pořád něco „odkládáme“ J Ale koupi jsme neodkládali a objednali vše najednou. Stolky jsou moc krásné, ty menší máme v zimní zahradě jako stojan na květiny, větší jsou pak na chodbě a v obýváku. Dodání bylo asi za 4 týdny, vše přišlo v pořádku kurýrem. Na stolkách je opravdu vidět krásná a poctivá práce."

                                                                                 Hana ze Zlína

 


 

 
"Naše borderka Amy je ďábel. Když jsme hledali misky pro psy, vždy byly z lehkých materiálů a stávalo se, že pak byly misky i jídlo všude. Když jsme narazili na misky pro psy od Woodas, hned mě to zaujalo. Mají totiž pevnou konstrukci a silnou dřevěnou desku, kterou to naše zlobidlo jen tak nepřevrhne. Dokonce už nám ani misky necestují po podlaze! Mám radost a Amy evidentně taky!"

                                                                                                Petra Roztoky u Prahy